Zamieść swoje życzenia świąteczne w gazecie. Za darmo!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak co roku, zapraszamy płocczan do składania świątecznych życzeń na łamach gazety PetroNews. Jeśli chcecie w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucia, związane z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem, skorzystajcie z naszej propozycji.

W najbliższym wydaniu gazety PetroNews, która ukaże się 22 grudnia, jedną stronę przeznaczymy specjalnie na Wasze życzenia. Wpiszcie je w formularzu pod artykułem lub prześlijcie na nasz KONTAKT, a już za tydzień możecie podarować swoim bliskim niezwykły prezent – życzenia, które będą mogli przeczytać w ostatnim tegorocznym wydaniu papierowej wersji PetroNews.

W gazecie znajdą się wszystkie życzenia, które zostaną wpisane w komentarzu lub przesłane na nasz KONTAKT, pod warunkiem, że nie zawierają słów uznanych powszechnie za obraźliwe oraz dotyczą wyłącznie osób prywatnych. Nie zapomnijcie się podpisać, dzięki temu bliscy będą wiedzieli, że życzenia są właśnie od Was.

Ze względu na terminy wydawnicze, w gazecie możemy zamieścić komentarze, które pojawią się do poniedziałku (19 grudnia) do godz. 15. Największe szanse na zamieszczenie ma pierwszych dwadzieścia-trzydzieści wpisów. Pokażcie, jak Płock składa sobie i najbliższym życzenia!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj plik. jpg lub jpeg do 2mb


Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji