REKLAMA

Zagubiona 92-latka szła przez miasto w bluzie i kapciach

REKLAMA

Sierpeccy policjanci pomogli we wtorek 92-latce wrócić do domu. Zmęczona i wystraszona kobieta szła przez miasto ubrana w bluzę i kapcie.

Policjanci z ogniwa Patrolowo Interwencyjnego sierpeckiej komendy w trakcie przejazdu ulicą Świętokrzyską 14 marca około południa zauważyli starszą kobietę nieadekwatnie ubraną do pory roku. 92-latka była ubrana w bluzę, a na nogach miała kapcie.

– Starsza pani była zmęczona i wystraszona. Podczas rozmowy mundurowi próbowali dowiedzieć się, kim jest i gdzie mieszka. Niestety, kobieta nie potrafiła logicznie odpowiedzieć na pytania. Policjanci zaopiekowali się seniorką oraz podjęli czynności w celu ustalenia tożsamości kobiety – informuje asp. Katarzyna Krukowska z KPP w Sierpcu.Dzięki lokalnym mediom, informacja o kobiecie trafiła do szerokiego grona odbiorców i już po kilku minutach do komendy zadzwonił wnuczek kobiety. Następnie do Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zgłosił się mąż seniorki, któremu przekazano pod opiekę starszą panią.

Policja dziękuje wszystkim osobom za pomoc i zaangażowanie w ustaleniu tożsamości kobiety. Dzięki sprawnym działaniom, kobieta cała i zdrowa wróciła do domu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU