REKLAMA

Zaginęła nastolatka z Płocka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Płocka policja poszukuje 17-latki, która od wczoraj nie wróciła do domu. Zaginiona dziewczyna to Anna Krajewska z Płocka.

Poszukiwania prowadzi Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej policji. Zaginiona nastolatka wczoraj, 31 lipca o godz. 18 zadzwoniła do matki, że przebywa w towarzystwie swojej koleżanki i dwóch kolegów oraz że wróci autobusem o 22.39 do miejsca zamieszkania. Od tej chwili nie skontaktowała się jednak z matką.

PowiązaneTematy

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, waga ok. 63 kg, normalna budowa ciała, włosy ciemny blond do ramion, twarz owalna, oczy koloru brązowego, uzębienie pełne, znak szczególny: dwa pieprzyki za lewym uchem.

Ubiór w chwili zaginięcia: koszulka typu bokserka koloru czarno-białego w paski, biegnące w poprzek koszulki, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty czarne typu adidas, posiadała przy sobie czarna torebkę.

Policja prosi osoby, które widziały od wczoraj zaginioną lub znają jej miejsce pobytu, o kontakt z Komendą Miejską Policji pod nr tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.

anna-krajewska

Aktualizacja

2 sierpnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, poinformował, że nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.