REKLAMA

Zaginęła 18-letnia płocczanka. Nie dotarła do swojego domu [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Osiemnastoletnia mieszkanka Płocka wyszła od swojego kolegi, mieszkającego na tym samym osiedlu, w sobotę późnym wieczorem i od tego momentu nie ma z nią kontaktu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

W niedzielę późnym wieczorem otrzymaliśmy informację o prowadzonych poszukiwaniach Kingi Witkowskiej, mieszkającej w Płocku na osiedlu Radziwie.

PowiązaneTematy

– 18 listopada br. około godz. 21 wyszła z domu swojego kolegi mówiąc, że udaje się do swojego miejsca zamieszkania, gdzie nie dotarła. Od tego momentu nie ma kontaktu z zaginioną – informuje sierż. szt. Monika Jakubowska z płockiej policji.

Kinga Witkowska, 18 lat, zamieszkała w Płocku, wzrost: 150 cm, waga: 41 kg, szczupła budowa ciała, oczy szare, włosy długie, ciemny blond. Ubrana była w kurtkę koloru rudego z futerkiem przy kapturze, jasne spodnie jeansy, miała przy sobie czarną skórzaną torbę.Jeśli widzieliście zaginioną lub znacie miejsce jej pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 lub 112.

AKTUALIZACJA

Zaginiona 18-latka w niedzielę późnym wieczorem wróciła do miejsca zamieszkania cała i zdrowa.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 7

 1. Auuu says:

  Jak wrocila teraz na trase odrobic za poszukiwania ,patologia

 2. ubawiony says:

  kompletny kretyn fan koorwina nie potrafi nawet napisać ‚debili’. zwierzątko takie, nie pisz z ludźmi.

  • Wielki fan Korwina says:

   Odchodząc od meritum, czy ty człowieku nie umiesz rywalizować na argumenty. Jedyne co umiesz to obrażać i wyzywać? Trzeba być dość ograniczonym umysłowo, aby w dyskusji używać pojęć „kretyn” i porównywać do zwierzątka nie znając osoby. Czyżbyś był zaplutym karłem reakcji, op sorry – zażartym wyznawcą komunizmu. Żyłem w tamtych czasach i bardzo dziękuję, a ty się jeszcze nachapiesz nienawiści i zamordyzmu. Ozięble życzę powodzenia. Niech cię Lenin ma w opiece.

  • do konpederasty says:

   niestety ale argument, że kvrwin miał racje, że kobiety są głupsze od mężczyzn bo jakaś małolata poszła w długa na dwa dni ( a chyba to chciałeś wyrazić swym wypierdem) jest tak samo głupi jak wyznawcy konpederacji.
   Nie sposób z wami dyskutować na argumenty bo nie macie żadnych, nad którymi nawet średnio rozgarnięty człowiek mógłby się choćby pochylić…

  • @ do konpederasty says:

   Ile kobiet jest laureatami w dziedzinie fizyki Nagrody Nobla od 2005r? – DWIE. A ilu jest mężczyzn – 47 (słownie: CZTERDZIESTU SIEDMIU). Jakie szanse mają kobiety z mężczyznami w grze w szach czy w brydżu? Ż A D N Y C H!!!! A jak ci jeszcze zmierzyć że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn? Wielce Czcigodny JKM jest z wykształcenia matematykiem i filozofem. Jest zawodowym brydżystą. Ma poglądy kontrowersyjne, bo na świecie jest większość głupców i nie rozumie ludzi inteligentnych. Prosty przykład – jeżeli jest dwóch ludzi po podstawówce i jeden profesor to w demokracji zawsze wygra tych dwóch idiotów. Tylko na świecie będzie gorzej!!!

 3. Maksio says:

  Byla gdzies na melinie…..a tu taki alarm….gowniarstwo…

 4. Jak widać says:

  ilość debihli sie nie zmniejsza. Pełnoletnia??? I jak tu nie wierzyć Korwinowi? Facet ma 110% rację!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: