Zakończył się, jubileuszowy, 25. Bieg Wagarowicza, organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Płocku, Miejski Uczniowski Klub Sportowy „Płock oraz Miejski Zespół Obiektów Sportowych. W tym roku na starcie pojawiło się 813 uczniów.
W miniony poniedziałek uczniowie rywalizowali na trzech dystansach w różnych grupach wiekowych. Uczniowie szkół podstawowych biegli na dystansie 970 m, gimnazjaliści rywalizowali na dystansie 1160 m. Najstarsza grupa miała do pokonania 1330 metrów.
Zobaczcie, jakie były wyniki w poszczególnych kategoriach.
Dziewczęta rocznik 1997-1999
- Weronika Rorat
- Izabela Świerzewska
- Oliwia Dąbrowska
- Krzysztofa Warda
- Katarzyna Kochanowska
- Andżelika Mianecka
Chłopcy rocznik 1997-1999
- Piotr Różycki
- Adam Radwański
- Gabriel Mikołajewski
- Arkadiusz Jędrzejewski
- Dominik Milewski
- Julian Miecznikowski
Dziewczęta rocznik 2002
- Patrycja Gołębiewska
- Natalia Grudzień
- Anna Warda
- Wiktoria Raczyńska
- Zuzanna Budnicka
- Weronika Popiołek
Chłopcy rocznik 2002
- Jan Kustosik
- Jakub Graczyk
- Kacper Reduch
- Kamil Gabrysiak
- Wiktor Jagielski
- Kacper Wychmański
Dziewczęta rocznik 2001
- Agata Wojtycka
- Julia Mikucka
- Elżbieta Krzemińska
- Zuzanna Kolaska
- Milena Kaźmierowska
- Milena Antonowicz
Chłopcy rocznik 2001
- Janusz Ciosek
- Sebastian Bednarski
- Krystian Sobczak
- Bartłomiej Kaniewski
- Bartek Fularz
- Tomasz Antosik
Dziewczęta rocznik 2000
- Natalia Klekowicka
- Natalia Szymańska
- Julia Dietras
- Aleksandra Olek
- Emila Kowacik
- Wiktoria Dąbrowska
Chłopcy rocznik 2000
- Nataniel Skrobiński
- Arkadiusz Konopiński
- Sebastian Tarka
- Aleks Więczkowski
- Paweł Sikora
- Oskar Adamczyk
Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze
- Zuzanna Skibińska
- Roksana Mazurek
- Agnieszka Źendarska
- Amelia Bielak
- Amelia Tarka
- Oliwia Paradowska
Chłopcy rocznik 2005 i młodsi
- Kuba Borucki
- Bartek Ciesielski
- Kacper Borucki
- Oliwier Klonowski
- Maciej Kisielewski
- Rafał Raukowski
Dziewczęta rocznik 2004
- Julia Czubakowska
- Oliwia Maciejewska
- Ola Rytczak
- Kinga Konopka
- Alicja Firszt
- Tamara Nolicka
Chłopcy rocznik 2004
- Michał Czubkaowski
- Kacper Mazurek
- Łukasz Jabłoński
- Oliwier Kurpiński
- Kacper Górczyński
- Szymon Rutkowski
Dziewczęta rocznik 2003
- Oliwia Antonowicz
- Klaudia Iwańska
- Natalia Gaulińska
- Oliwia Grzegrzółka
- Zuzanna Bartosiak
- Marta Bródka
Chłopcy rocznik 2003
- Kacper Wiśniewski
- Jan Kostrzewski
- Mateusz Atlak
- Szymon Wilk
- Szymon Kluska
- Krystian Kowalski