Za nami 18. Mikołajkowy Turniej Judo

0

W sobotnim, 18. Mikołajkowym Turnieju Judo o Puchar Prezesa PSM L-W wzięło udział 200 dzieci. Dwa płockie kluby znalazły się na górze klasyfikacji drużynowej.

Turniej odbył się 3 grudnia, w godzinach 9-17, w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku przy ulicy Krzywoustego 3. Imprezę zorganizowali: uczniowski Klub Judo „Eljot” w Płocku, PSM L-W w Płocku oraz Urząd Miasta Płocka.

Zawody rozgrywały się na dwóch polach walki, gdzie rywalizowało 200 sportowców w 50 kategoriach wagowych i wiekowych. Były to dzieci w wieku 5-13 lat. Wśród uczestniczących w wydarzeniu ekip pojawiły się drużyny z Płocka: MMKS Jutrzenka Płock, UKS Sensei, UKS Judo Kano, UKS Eljot, jak również z Ostródy “Shizoku” z Sochaczewa “UKS 7”, z Grodziska Mazowieckiego „UKS Piranie” z Bielska „UKS Olimp” oraz z Małej Wsi „UKS Vikoria”.

Zawodnikom wręczono nagrody dodatkowe i indywidualne, ufundowane przez sponsorów: 50 kompletów medali we wszystkich kategoriach wagowych oraz nagrody rzeczowe i słodkie upominki dla wszystkich uczestników turnieju.

Ponadto, dodatkowe puchary i nagrody rzeczowe trafiły do najmłodszych uczestników oraz najlepszych zawodników, którzy w swoich kategoriach wyróżnili się wszechstronnym wyszkoleniem.

Klasyfikacja drużynowa Turnieju i Puchary dla 6 najlepszych ekip:

  1. UKS Eljot Płock
  2. UKS Sensei Płock
  3. UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
  4. UKS Shizoku Ostróda
  5. UKS Olimp Bielsk
  6. UKS Judo Kano
  7. MMKS Jutrzenka Płock
  8. Viktoria Mała Wieś
  9. UKS 7 Sochaczew UKS Judo Eljot Płock A.B.

Turniej Judo był współfinansowany ze środków Miasta Płocka, SDK PSM L-W oraz środków własnych klubu.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…