Wypadki, kolizje, nietrzeźwi kierowcy. Tak wyglądał mijający weekend

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tylko w ubiegły weekend płocka policja odnotowała na naszych drogach dwa wypadki, w tym jeden z ofiarą śmiertelną, 20 kolizji (w powiecie oraz mieście), zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców i doprowadziła do izby wytrzeźwień 33 osoby.

Do dwóch wypadków doszło na terenie Płocka, w sobotę, 23 lipca. Jeden z nich miał miejsce na al. Armii Krajowej. Po przybyciu na miejsce, policjanci ustalili wstępnie, że kierujący autobusem Komunikacji Miejskiej, chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, gwałtownie zahamował. W wyniku tego, cztery osoby jadące autobusem doznały obrażeń ciała i zostały od razu przewiezione do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce na ul. Bielskiej. Kobieta kierująca samochodem marki Opel, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu pojazdem marki Citroen. – W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał kierowca citroena – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – Został przewieziony do szpitala, jednak nie ma informacji, aby odniesione obrażenia zagrażały jego życiu – dodaje.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w powiecie w miejscowościach Stare Gałki oraz Łęg Probostwo.

Poza tym jak podaje policja, weekend był spokojny pod względem zdarzeń kryminalnych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji