REKLAMA

Wypadek z udziałem motocyklisty w gminie Bulkowo

REKLAMA

Do zderzenia motocykla i samochodu osobowego doszło w sobotę w gminie Bulkowo. Ranny został motocyklista.

W sobotę, 18 lipca doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego w miejscowości Nowe Łubki.

PowiązaneTematy

– Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, zaczęliśmy udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z OSP Nowe Łubki rannemu motocykliście – informuje OSP Bulkowo. – Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką do szpitala w Płocku – dodają strażacy.W akcji brały udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 PSP Płock, zastęp OSP KSRG Bulkowo, zastęp OSP Nowe Łubki oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Fot. OSP Bulkowo
Fot. OSP BulkowoREKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 9

 1. Lenin 002 says:

  Ostatnio zatrzymali mnie policjanci jechałem motocyklem policjant mówił że gówniarze kupują motory duże bez rejestracji prawa jazdy że to plaga. I mają na motocykle oko. Ale nie musi być zawsze wina motocyklisty przy wypadku.

 2. Aaa says:

  To prawda jeżdżą jak wariaci..słychać parę wsie dalej!..a policja nie słyszy bo nie chcę..

 3. Kubson says:

  Sam też jeżdżę motocyklem i często zdarza mi się sytuacja, że jakiś baran w „puszce” wymusza na mnie pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Na szczęście nie jeżdżę zbyt szybko, nie mam też za grosz zaufania do innych kierowców, także jak do tej pory zawsze udawało mi się wyjść z podobnej sytuacji obronną ręką. Pytanie jak długo kierowcy samochodów będą ignorować motocyklistów?

 4. Xaxs says:

  Rowerami nie potrafią jeździć a na motory wsiądą popisowa jazda wyszła kolejnemu trasa blichowo łubki to trasa rajdowa dla motorów w weekend aż strach wyjść na spacer

 5. Xxxx says:

  Kuźwa cały czas motorami jeżdżą jak te debile blichowo łubki to trasa dla motocyklisty już nie jeden się przejechał

 6. Lubki says:

  Dobrze ujęte co r to za ustelanie wylaczanie oświetlenia o 23 oszczędność na poczet wypłata w gminie strazreby jest to samo tam ten Groszek robi ro samo bez niego jie było kradzieży teraz kradną bo jest ciemno w kabarecie muwiono o budowie wielkiego burdelu i będzie w starozrebach mam nadziej ze człowiek nie zostaje już wybrany bo za jego rządów zrojnuja szkoły i okradną mieszkańców a i jeszcze zreprywatyzuja wszystka nie wiem czy wójt groszek nie jest po rodzinie z walcówna i Trzaskowskim bo jeden go samo kurestwo z nich

 7. Uczcie się na błędach says:

  To nie był malolat bez prawka tylko kierowca z doświadczeniem, a jadący samochodem ma czasami głupie mniemanie o swojej furze.

 8. Mieszkaniec says:

  Od kiedy zrobiło się ciepło w tej miejscowości jest potężny wysyp młodych ludzi którzy niejednokrotnie bez prawa jazdy szaleją dosłownie mówiąc po całej wsi motorami. Pytam gdzie jest policja z tego co wiem patrole miały być częstsze. Kradzieże, wypadki brak reakcji włodarza gminy to normalka. Niedaleko tego miejsca niektórzy domagają się usunięcia latarni bo oślepia – gdzie macie mózg i tak w nocy nic gam nie widać bo ustalono odgórnie że lampy są wyłączane około 23.00 przypominam że to droga powiatowa a nie gminna i teren niezabudowany więc nie trzeba tłumaczyć jak powinno to wyglądać. Wójt do wymiany niech młodzi wykształceni ludzie z naciskiem na wykształceni wiedzący czego brakuje i ponadpartyjni w gminie wezmą się za tego nieudacznika który tylko dla swoich robi jak trzeba. Co do wypadku nie wiadomo czyja wina więc nie wylewajcie fali hejtu na motocyklistę czy kierowcę osobówki a raczej zastanówcie się jaką postawę społeczną przyjąć aby takie i inne sytuacje nie miały miejsca.

  • Blichowo says:

   Sprawstwo w tym zdarzeniu jest jednoznaczne… I leży po stronie motocyklisty, z całym szacunkiem dla niego. Każdemu zdarzyć się może wypadek… A co do lamp to zdarzenie było w porze dziennej więc co to ma za związek w tej sprawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: