Wypadek w Nowym Duninowie. Ranny z urazem kręgosłupa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zmniejszyła się liczba kolizji na drogach Płocka i powiatu płockiego. Minionej doby doszło już tylko do 6 takich przypadków – 4 w Płocku i 2 w powiecie. We wtorek miał jednak miejsce również wypadek.

Do wypadku doszło we wtorek, 11 października, w miejscowości Nowy Duninów.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że do zderzenia dwóch pojazdów doszło w wyniku zajechania drogi – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, jedna osoba doznała obrażeń ciała w postaci urazu kręgosłupa, została przewieziona do szpitala – dodaje.

We wtorek policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę w miejscowości Dzierżanowo (gm. Mała Wieś). Nie zabrakło też kradzieży.

  • W nocy z 10 na 11 października w Płocku przy ul. Gw. Ludowej włamano się do domku na terenie działki ogrodowej, z którego skradziono przewody elektryczne oraz narzędzia. Wartość strat to ok. 1600 zł.
  • Tej samej nocy w Płocku przy ul. Kutnowskiej skradziono samochód land rover z terenu posesji prywatnej. Wartość strat wyniosła ok. 47 tys. zł.
  • Również w nocy z 10 na 11 października w Podlasiu (gm. Łąck) skradziono 7 worków z nawozami, z terenu posesji prywatnej. Wartość strat to ok. 570 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji