Wypadek w Grabinie. Ranne trzy osoby, w tym kobieta w ciąży

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów doszło w środę na drodze krajowej nr 60 w Grabinie. Trzy osoby przewieziono do szpitala, na miejscu jest ruch wahadłowy.

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Łącku, 14 marca doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych przy ul. Płockiej, na DK60.

– Doszło do zderzenia czołowego – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Poszkodowane są trzy osoby, kobieta w ciąży oraz starsze małżeństwo. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 20.02 – wyjaśnił.

O zdarzeniu poinformował również rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– W Grabinie na DK60 doszło do zderzenia hiundaia, kierowanego przez 33-letnią mieszkankę powiatu zgierskiego, z peugeotem, kierowanym przez 62-letniego mieszkańca Gostynina. Kierowcy i pasażer z peugeota zostali przewiezieni do szpitala – napisał rzecznik.

Według wstępnych ustaleń, kierująca hiundaiem, z niewiadomych jeszcze przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z peugeotem. Droga będzie zablokowana do około godz. 23. Objazd wyznaczono przez Gąbin i Dobrzyków.

Podziel się:

4 komentarze

  1. „Z niewiadomych przyczyn…” dziś w Płocku pewna Pani z czerwonego Yarisa, jechała Wyszogrodzką, koło BP, pisząc sms’a. Prowadziła auto wężykiem, hamując w ostatniej chwili lub duzo za wczesnie… zero wyobraźni. Pół biedy jak taki idiota/itiotka zabije się na drzewie – sama sobie winna/winny ale najgorzej że często przez nich giną inni kierowcy/pasażerowie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji