Wypadek w Goślicach. Na miejscu helikopter medyczny [FILM]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O zdarzeniu, do którego doszło w piątkowe popołudnie, poinformowali nas czytelnicy. W Goślicach zderzyły się dwa samochody osobowe.

– Na drodze krajowej nr 60, na zakręcie przed Goślicami, jadąc od Płocka, doszło do zderzenia forda fokusa i volkswagena passata – napisał do nas pan Grzegorz. – Właśnie w Goślicach wylądował helikopter medyczny – uzupełniła informację pani Agnieszka.

– O godzinie 12.30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Goślice – potwierdza Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Według wstępnych ustaleń, kierująca fordem, 22-letnia mieszkanka powiatu płockiego, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem, kierowanym przez 60-letniego mieszkańca powiatu płockiego – wyjaśnia rzecznik.

W wyniku zdarzenia, zarówno kierująca fordem, jak i kierowca volkswagena, doznali obrażeń ciała, przewieziono ich do szpitala – kobietę karetką, a mężczyznę helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego.

– Droga krajowa nr 60 w tym miejscu jest zablokowana, kierowcy muszą kierować się objazdem przez Goślice, utrudnienia potrwają minimum dwie godziny – informuje Krzysztof Piasek.

Dziękujemy naszym czytelnikom za informację i przesłanie filmu.

Podziel się:

2 komentarze

    • jurek1959339 na

      Chyba wcale tak często tą drogą nie jeździsz. Piasek czasem się pojawia, ale po 2 godzinnej ulewie, a nie po porannym kapuśniaczku. Ogólnie dobrze wyprofilowany zakręt w który można, zgodnie z 40/h ograniczeniem, nawet w warunkach zdecydowanie zimowych wchodzić z palcem w d… Dziś w południe pewnie i 80km/h nie byłoby ryzykowne, chociaż takie łamanie ograniczenia zdecydowanie odradzam. Przyczyną z pewnością nie był piasek na asfalcie, lecz jakiś błąd tej pani. Nie chcę jej o nic oskarżać, każdemu zdarza się zrobić źle; więc przede wszystkim życzę zdrowia obojgu poszkodowanym.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji