Wypadek w gminie Bodzanów. 5 osób poszkodowanych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartek rano  na drodze krajowej 62 w miejscowości Cieśle doszło do wypadku. Jak informuje nasz czytelnik, pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia dwóch aut.

– W Cieślach miał miejsce wypadek – napisał nasz czytelnik. – Zderzyły się dwa auta, 5 osób jest poszkodowanych. Na miejscu są dwa wozy Państwowej Straży Pożarnej i OSP Bodzanów, ale na miejsce dojeżdżają kolejne jednostki oraz pogotowie – dodał.

Informację potwierdził rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– Dzisiaj (18 maja – przyp.red.) około godz. 7.40 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Cieśle w powiecie płockim, doszło do zderzenia samochodu audi z mercedesem. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem audi – 37-letnia mieszkanka powiatu płockiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu mercedesem 63-letniemu mieszkańcowi powiatu piaseczyńskiego – wyjaśnia rzecznik.

Uczestnicy wypadku doznali obrażeń ciała, obecnie na miejscu jest karetka pogotowia, której personel udziela pomocy medycznej. Nie ma jednak utrudnień w ruchu, gdyż pojazdy jeszcze przed przybyciem policji zjechały na pobocze.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji