Tragiczny wypadek pod Płockiem. Dwie osoby zginęły, trzy zostały ranne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek wieczorem w miejscowości Bulkowo-Kolonia pod Płockiem, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód, którym jechało pięć osób, uderzył w drzewo. Dwie osoby zginęły.

Do wypadku doszło w piątek, 27 grudnia około godz. 19.10 na prostym odcinku drogi w Bulkowie-Kolonia w powiecie płockim. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący samochodem opel astra, mieszkaniec gminy Bulkowo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, po czym uderzył w przydrożne drzewo – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej komendy.

W samochodzie znajdowało się pięciu mężczyzn – wszyscy z gminy Bulkowo. Dwóch 31-latków podróżujących tym autem zginęło na miejscu, 19-latek doznał poważnych obrażeń ciała, natomiast dwaj mężczyźni w wieku 21 i 26 lat zostali poszkodowani, ale nie są to jednak obrażenia bardzo poważne. Ranni zostali przewiezieni do szpitala w Płocku.

– Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga gminna przez miejscowość Bulkowo Kolonia jest całkowicie zablokowana – poinformował Krzysztof Piasek. – Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku przeprowadzonego postępowania.

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Euco – Europejskie Centrum Odszkodowań.Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań dla poszkodowanych w wypadkach drogowych, ściągamy odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu lub straciłeś bliską Ci osobę, zadzwoń. Działamy w pięciu europejskich krajach. Powierz PROFESJONALISTOM dochodzenie swoich ROSZCZEŃ tel. 518-755-110 Adrian.

  2. Ty Swiadek a Ty co taki poinformowany i glupstwa wypisujesz nachlany jestes??z Jakiej Drozki wyjezdzali??idioto Wlasnie tak to jest z Plotuchami takimi jak Ty Jak nie wiesz jak to sie stalo i ile mieli lat to lepiej nie komentuj!!! pajacu

  3. co oni pierdola za glupoty, jeden mial 31 lat drugi 23 trzeci 21 czwarty mial 19 lat a piaty mial 18 lat. po pierwsze wyjezdzali z drożki, nie zyje 23 i 31 latek. reszte w szpitalu

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji