Wypadek, sporo kolizji, mnóstwo nietrzeźwych i kradzieże

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do 14 kolizji doszło w miniony weekend, 6 w Płocku i 8 w powiecie. Policja zatrzymała także 3 nietrzeźwych kierujących, a 32 osoby doprowadzono do izby wytrzeźwień. Nie zabrakło również wypadku, a złodzieje byli wyjątkowo bezczelni.

Wypadek miał miejsce w niedzielę, 7 sierpnia, w miejscowości Chylin na drodze krajowej 62.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca peugeotem, 25-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, najechała na tył toyoty, którą kierowała 44-letnia mieszkanka Płocka – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, obydwie kierujące zostały przewiezione do szpitala, ale po udzielonej im pomocy zostały zwolnione do domu – dodaje.

Dwóch kierowców w Płocku postanowiło w weekend wsiąść za kierownicę z promilami. Zostali zatrzymani przez policję na ul. Dobrzykowskiej i Gajowej. Ten sam pomysł przyszedł do głowy kierowcy, którego zatrzymano w miejscowości Wola Łącka.

Nie próżnowali też wandale i złodzieje:

  • w nocy z 4 na 5 sierpnia w Płocku na ul. Kwiatka uszkodzono samochód marki Ford. Wartość strat to ok. 1000 zł,
  • w nocy z 5 na 6 sierpnia w Płocku przy ul. Chabrowej włamano się do warsztatu, z którego skradziono elektronarzędzia i części samochodowe. Wartość strat wyceniono na ok. 7 tys. zł,
  • 7 sierpnia w Płocku przy ul. Kutnowskiej złodzieje zabrali z niezamkniętego pokoju hotelowego pieniądze, 2 telefony komórkowe i tablet,
  • 6 sierpnia w Płocku na plaży nad Wisłą, skradziono portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy. Wartość strat to ok. 1400 zł.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji