REKLAMA

Wypadek seniora na rowerze w Wyszogrodzie

REKLAMA

Minionej doby policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku interweniowali w Wyszogrodzie przy wypadku rowerzysty. 76-latek przewrócił się na drogę i wymagał przewiezienia do szpitala.

9 września w Wyszogrodzie na ul. Rębowskiej o godzinie 17.20 doszło do wypadku z udziałem seniora.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 76-letni mężczyzna przewrócił się rowerem na drodze i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy KMP w Płocku.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów w toku prowadzonego postępowania.W poniedziałek funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku odnotowali łącznie 14 kolizji, z czego 8 miało miejsce w Płocku.

Policjantom udało się zatrzymać sprawcę kradzieży perfum o wartości około 1900 zł. Kradzieży dokonano na terenie drogerii, znajdującej się przy ul. Wyszogrodzkiej. Złodziej przebywa obecnie w policyjnym areszcie.

Gdzie radar?

10 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na trasie Płock – Popłacin – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU