Wypadek przy dworcu. Samochód najechał na matkę z dzieckiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałkowy wieczór czytelniczka poinformowała nas o zdarzeniu, do którego doszło w pobliżu dworca PKP w Płocku. Samochód marki Opel potrącił matkę z dzieckiem.

12 marca około godz. 18.30 otrzymaliśmy informację o wypadku w Płocku. – W pobliżu dworca PKP przy ul. Chopina samochód potrącił kobietę i dziecko – napisała do nas czytelniczka.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18.17 – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Na tę chwilę wiemy, że doszło do potracenia matki i syna. Kobieta wraz z dzieckiem są obecnie w karetce na miejscu zdarzenia – dodał dyżurny.

Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Jak informuje nasza czytelniczka, korki są zarówno na ul. Dworcowej, jak i na ul. Chopina. Ta ostatnia ulica jest nieprzejezdna w stronę ul. Bielskiej.

– Otrzymaliśmy informację o potrąceniu dwóch pieszych przy skrzyżowaniu ul. Dworcowa-Chopina. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia – wyjaśnia z kolei Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Podziel się:

5 komentarzy

    • Jak świnie?? Nie wiesz co tam naprawdę było, jak to się stało więc nie oceniaj! Tylko ta matka wie, tym bardziej że wszystko pamięta!

  1. Jak jeżdżą kierowcy w Płocku i nie tylko każdy wie. Zacznę ich w końcu nagrywać, szczególnie tych prawoskrętnych przejeżdżających omal po moich piętach. Kierowca dojeżdżając do pasów i mających zieloną strzałkę mają obowiązek zatrzymania się i sprawdzenia czy nie ma pieszego na ich drodze…tylko po co? Już kilkanaście razy zdarzyło mie się niemal otrzeć o śmigające mi przed nosem auta…na pasach przy zielonym świetle. Jak wyślę nagranie to może mandat nauczy ich rozwagi.

    • Chyba żartujesz nie dość, że w godzinach szczytu jedzie się ten odcinek z półtorej godziny to jeszcze karać tym innych, bo jakiś nieumiejętny kierowca jeździć nie potrafi.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji