REKLAMA

Wypadek na płockiej „obwodnicy”. Dwie osoby ranne

REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na tzw. małej obwodnicy Płocka. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

W sobotę, 18 listopada wieczorem otrzymaliśmy informację o zablokowanej drodze na tzw. małej obwodnicy Płocka, a dokładniej na ul. W. Bartoszewskiego.

PowiązaneTematy

– Zgłoszenie wpłynęło do nas około godz. 20.30 – przekazał nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, dwie osoby zostały poszkodowane – wyjaśnił.Na miejscu jest straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Obecnie ruch w miejscu zdarzenia jest zablokowany.

Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor Pleczyński
Fot. Wiktor PleczyńskiREKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 3

 1. Oether says:

  A starosta oskarżony o jazdę po pijaku jakby nigdy nic „w trosce o bezpieczeństwo” jak sam powiada, rozdaje kasę, oczywiście nie swoją, druhom z OSP. Człowiek bez honoru – ale tacy są potrzebni…..

 2. Sprawiedliwy says:

  Dobrze by było gdyby w artykule zawarta była informacja odnośnie tego, że sprawcą wypadku był obywatel Ukrainy pod wpływem alkoholu. W innym przypadku byście to napisali.

  • Anonim says:

   To u nas też jeżdżą pijani „bracia”?

   „UKRAINIEC Z TRZEMA PROMILAMI ROZBIJA OPLA W LUBAJNACH
   112 2023-11-052023-11-05 Redakcja Ostroda News

   Niedziela niestety nie przebiega spokojnie w podostródzkiej wsi Lubajny.

   Owy spokój zakłócił 32-letni obywatel Ukrainy, który kompletnie pijany (3 promile w wydychanym powietrzu) rozbił auto osobowe na drzewie w miejscu, gdzie dość często ludzie przemieszczają się pieszo. Zdarzenie miało miejsce około godz. 12:30.”

   ostrodanews . pl/news/112/ukrainiec-z-trzema-promilami-rozbija-opla-w-lubajnach/

   usuń spacje w linku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: