Wypadek na Armii Krajowej. Są utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałkowy późny wieczór czytelnik poinformował nas o zdarzeniu drogowym na al. Armii Krajowej w Płocku. Pierwsze doniesienia mówiły o samochodzie, który wjechał w ogródek przy jednym z bloków. Okazało się, że było to zderzenie dwóch aut.

12 lutego około godz. 20 otrzymaliśmy informację o samochodzie, który wjechał w ogródek przy jednym z bloków ul. Batalionu Parasol w Płocku. Chwilę później czytelnik sprecyzował, że na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i Batalionu Parasol doszło do zderzenia dwóch samochodów, skody fabii i citroena C4.

Zderzenie musiało być dość silne, gdyż citroen stoi na środku al. Armii Krajowej, a skoda wjechała w ul. Batalionu Parasol i zatrzymała się na trawniku przy jezdni.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19.44 – potwierdził tę informację dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów. Nasze działania polegały na uwolnieniu kobiety, kierującej jednym z nich i przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego – wyjaśnił dyżurny PSP.

 

Kobieta została przewieziona do szpitala. Nie mamy jeszcze informacji na temat stanu jej zdrowia, ani drugiego z kierowców.

Na miejscu są utrudnienia w ruchu, który jest prowadzony wahadłowo.

Podziel się:

2 komentarze

  1. W tym miejscu to nie pierwszy wypadek ze względu na trudny lewoskręt. Może Pan Prezydent przed wyborami by pomyślał o jakieś sygnalizacji.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji