Wymuszenie pierwszeństwa. Ranne czteroletnie dziecko

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 12 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Okradziono także jednego z rolników.

Pierwszy z wypadków miał miejsce na terenie miejscowości Nowe Grabie (gm. Gąbin).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 21-letni mieszkaniec powiatu płockiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem fiat ducato, którym kierował 28-letni mieszkaniec Płocka – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, obydwaj kierujący zostali ranni i zostali przewiezieni do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – wyjaśnia rzecznik.

Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Miszewo Murowane (gm. Bodzanów).

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący nissanem wymusił pierwszeństwo kierującej samochodem renault i doprowadził do zderzenia z tym pojazdem. W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznało czteroletnie dziecko jadące w samochodzie renault. Zostało ono przewiezione do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje Krzysztof Piasek.

20 listopada w Nowym Boryszewie (gm. Radzanowo) włamano się do budynku gospodarczego, z którego skradziono części do ciągnika rolniczego. Łączna wartość strat to ok. 2 tys. zł.

Gdzie radar?
21 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 w Płocku oraz na terenie gm. Mała Wieś i Bodzanów.