Wymuszenie i wypadek. Ranna kobieta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do jednego wypadku oraz 26 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierowców, a 27 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

W niedzielę, 11 marca, około godziny 15.50 na ul. Bielskiej w Płocku miał miejsce wypadek.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volkswagen turan, 68-letni mieszkaniec Kutna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu oplem, 74-letniemu mieszkańcowi Płocka – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, pasażerka opla doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – dodaje rzecznik.

Ponownie nie zabrakło kierowców, którzy lekkomyślnie wsiedli za kierownicę z promilami we krwi. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Maszewo (gm. Stara Biała), Bulkowo i Bulkowo Kolonia.

10 marca natomiast, w Płocku, przy ul. Szarych Szeregów, nieznany sprawca przeciął opony w dwóch samochodach. Wartość strat wyceniono na ok. 1 tys. zł.

11 marca w miejscowości Warszewka (gm. Drobin) na stacji paliw dokonano kradzieży paliwa. Wartość strat wyniosła ok. 580 zł.

Policja informuje również, że w poniedziałek, 12 marca, o bezpieczeństwo na drodze będą dbać policjanci w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem na drodze krajowej nr 60, na trasie Płock-Gostynin.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji