Wymusił pierwszeństwo ciężarówką. Jedna osoba ranna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków i aż 29 kolizji doszło w miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała też 4 nietrzeźwych kierowców.

O pierwszym wypadku informowaliśmy jeszcze w piątek, 9 czerwca. Kierująca samochodem peugeot, jadąc w kierunku Słupna, zatrzymała się przed skrzyżowaniem z uwagi na włączone czerwone światło. Kierujący dźwigiem samobieżnym, jadący za peugeotem nie zdołał wyhamować i uderzył w tył peugeota. Przez kilka godzin w miejscu zdarzenia tworzyły się korki.

Dźwig wjechał tył samochodu

Drugi wypadek miał miejsce 12 czerwca, kilka minut po północy, w miejscowości Wola Łącka.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym scania, 38-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wyjeżdżając z terenu stacji paliw wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem renault megane, 21-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierowca osobówki doznał obrażeń głowy i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu – wyjaśnia rzecznik.

Policjanci zatrzymali także 4 nietrzeźwych kierowców: dwóch w Płocku, na ul. Popiełuszki i Obr. Westerplatte oraz dwóch kierowców na terenie powiatu, w miejscowości Staroźreby.

Pomiędzy 3 a 10 czerwca natomiast, w Kobylnikach (gm. Wyszogród) włamano się do niezamieszkałego budynku w trakcie remontu, z którego skradziono armaturę sanitarną oraz inne przedmioty. Wartość strat wyniosła ok. 5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji