Wyjechała z przychodni, nie dotarła do domu. Zaginęła płocczanka [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocczanka Anna Matuszewska zaginęła we wtorek, 3 kwietnia. Poruszała się samochodem marki KIA, ostatni raz widziano ją w przychodni przy ul. Reja w Płocku.

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania 56-letniej Anny Matuszewskiej.

– Kobieta w dniu 3 kwietnia br. wyszła z przychodni, mieszczącej się w Płocku przy ul. Reja. Poruszała się samochodem marki Kia Ceed nr rej. WP 919 79. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie skontaktowała się z rodziną, miejsce jej pobytu nie jest znane – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Matuszewska Anna, c. Romana, lat 56, zam. Płock
Rysopis: wzrost ok. 158 cm, waga ok. 70 kg, włosy długie w kolorze kasztanowym, lekko kręcone, oczy koloru piwnego, widoczne braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę

Jeśli widzieliście tę kobietę lub znacie jej miejsce pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numerem tel. alarmowych 112 i 997.

Aktualizacja

4 kwietnia o godz. 7.30 rzecznik płockiej policji poinformował, że zaginiona płocczanka odnalazła się na terenie Łowicza cała i zdrowa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji