Wygraj bilety na kabaret Jurki [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już 7 kwietnia kabaret JURKI wystąpi w Płocku, prezentując swoje najnowsze skecze z serii “Święta polskie”. Z tej okazji mamy dla was 3 podwójne wejściówki!

Kabaret Jurki powstał w 1994 roku, pochodzi z Zielonej Góry i od lat należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie podczas wystąpień często pozwalają sobie na improwizację, co sprawia, że występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Tworzą również piosenkę kabaretową.

– Kabaret JURKI to kabaret z wysoko postawioną poprzeczką poczucia humoru i dystansem do rzeczywistości. Dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, których nie zobaczycie w TV. Więc do zobaczenia 7 kwietnia w Płocku, nie przegapcie biletów! – zachęcają organizatorzy

Na ich występ zapraszamy 7 kwietnia br. o godz. 18 do NovegoKina Przedwiośnie przy ul. Tumskiej 5a w Płocku.

Bilety do kupienia:

Cena biletów – 65 i 60 zł.

Konkurs

Nasi czytelnicy mają okazję wygrać aż 3 podwójne zaproszenia na ten występ.

Co zrobić, aby otrzymać bilet?  Należy przesłać krótką odpowiedź na pytanie: Z którą formacją kabaretową najczęściej współpracuje kabaret JURKI? Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz prawidłowy adres e-mail. Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na nasz KONTAKT do 29 marca br., w temacie wpisując “Kabaret JURKI”.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na naszym profilu facebookowym oraz na portalu PetroNews.pl do 31 marca. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na pytanie: “Z którą formacją kabaretową najczęściej współpracuje kabaret JURKI?”  poprawną odpowiedzią było:

Kabaret Jurki najczęściej współpracuje z zaprzyjaźnionym kabaretem “Hrabi”

Poprawnej odpowiedzi udzielili: Irena Kępczyńska, Łukasz Jarosiński oraz Damian Mokrzanowski.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji