REKLAMA

Zwierzaki w Galerii Wisła

20 maja w Galeria Wisła już po raz trzeci odbędzie się wydarzenie edukacyjne, którego głównymi bohaterami będą najlepsi przyjaciele człowieka: psy. Jednym z istotnych elementów akcji będzie prezentacja programu „Bezpieczny Pies – Bezpieczne dziecko”. Program akcji umożliwi dzieciom naukę odpowiednich zachowań w obecności czworonoga oraz pozwoli na bezpieczny kontakt z psami. Nie zabraknie zabaw z udziałem psich terapeutów z elementami dogoterapii. Wydarzenie ma na celu pokazanie jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa i uświadomienie, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie.

W programie akcji przewidujemy zabawy edukacyjne z psami, porady z zakresu pielęgnacji, szkolenia i tresury. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy spektakl pt. „Królik z kapelusza”, na który zaprosimy pod Wieżę Zegarową o godzinie 13:00. Nie zabraknie malowania buziek, warsztatów plastycznych, zabaw i konkursów z nagrodami.

Tego dnia przed galerią będzie można skorzystać z drobnych usług fryzjerskich dla psów. Na terenie Galerii pojawi się wystawa zdjęć psów czekających na adopcję. Zaprezentowane również zostaną działania płockiego schroniska. Każdy kto przyjdzie tego dnia ze swoim pupilem do Galerii, będzie mógł wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszego psa. Zgłoszenia będą przyjmowane do 14:30, a finał konkursu przewidziany jest na godzinę 16:00.

Partnerami akcji „ZWIERZAKI” są: sklep Leopardus, schronisko dla zwierząt w Płocku, Teatr Form Wielu, Zwierzakoluby, Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom „Arka”. Patronat medialny nad akcją objęło stowarzyszenie PŁOCK PRZYJAZNY PSOM.

|||::
Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama