REKLAMA
czwartek, 24 Maj, 2018

REKLAMA

Razem Dla Małgosi Walczak

13-letnia Małgosia Walczak ma przed sobą kolejny ważny mecz do wygrania. Ta młoda szczypiornistka, u której wykryto Boleriozę po wielu przejściach i wizytach w kilku szpitalach oraz gabinetach specjalistycznych, znów odniesie sukces. Bolerioza, którą po badaniach specjalistycznych stwierdzono na przełomie kwietnia i maja tego roku okazała się niestety bardzo poważna. Łódzcy lekarze z Centralnego Laboratorium Medycznego Synevo (próbki badań pobierane w Warszawie i z następnie przesyłane do Berlina, skąd wyniki trafiły do Łodzi) i Elmedic (Gabinet Biorezonansu) dokonali bardzo dokładnej analizy i szczegółowych badań, w których jednoznacznie stwierdzono, że odmiana tej choroby jest poważna – wykryto aż sześć rodzajów pasożytów w organizmie Małgosi, z czego dwa to pasożyty zazwyczaj spotykane u zwierząt. Babesia Microti (poziom 2), Bartonella Hanselae (poziom 2), Bartonella Vinsorii (poziom 2), Candida Albicans (poziom 3), Candida Glabrata (poziom 2), Candida Krusei + drożdżaki (poziom 3). Takie wyniki niestety są niespotykane, a co za tym idzie leczenie jest długie i kosztowne.

Całkowity koszt leczenia, po którym Małgosia najprawdopodobniej dojdzie do siebie to kwota około 15 000 zł. pod okiem dr nauk medycznych Marii Zubiel . Pomóżmy Mamie Małgosi w sfinansowaniu leczenia tej młodej szczypiornistki.

Jeśli ktoś ma ochotę pomóc bez aukcji i innych akcji prosimy o dokonanie przelewu na konto bankowe mamy Małgosi –→ 31 1020 39 74 0000 5602 0009 1017 PKO BP (tytuł przelewu – Dla Małgosi). Jeśli ktoś z was chciałby zapoznać się z dokumentacją medyczną to prosimy o kontakt telefoniczny – 669810420 pod tym numerem można otrzymać więcej informacji dotyczących choroby lub o wiadomość na PRIV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.