Piknik w Noc Świętojańską

Najdłuższą noc w roku członkowie IGRP zamierzają spędzić w formie pikniku pod gwiazdami. Impreza piknikowa jest organizowana w klimacie magicznej Nocy Świętojańskiej, zwanej też Nocą Kupały, obchodzonej dawniej wśród Słowian jako święto ognia i wody. Na uczestników czekać będą rozmaite atrakcje: pyszne grillowe jedzenie, zapach lata, dobra muzyka.

– Piknik ów dedykujemy zarówno członkom, jak i innym firmom z terenu miasta Płocka, powiatu płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego – mówi Joanna WIniarska z IGRP. – W tym roku mamy nadzieję przekroczyć magiczną liczbę 300 osób. Tak planujemy, a potwierdzenia obecności wskazują na to, że się nie mylimy – dodaje.

Piknik odbędzie się w Centrum Konferencyjnym nad Wisłą (ul. Parowa 10 w Płocku) 24 czerwca 2016 r. (piątek), o godzinie 19. Impreza ta od wielu lat cieszy się popularnością i ma już stałych gości wśród przedsiębiorców z różnych branż.

– Zapraszamy do włączenia się w tworzenie pikniku, by zadbać o dobrą reklamę swojej firmy, dobrze się przy tym bawiąc. Włączenie się w organizację tego typu imprezy jest jedną z najlepszych form promocji, Proponujemy zaproszenie własnych kontrahentów, przyjaciół, pracowników, indywidualną strefę piknikową dla swoich potrzeb – zachęca Joanna Winiarska.

Koszt udziału w Pikniku dla członków IGRP wynosi 65 zł brutto, natomiast dla gości – 80 zł brutto. Izba Gospodarcza jest otwarta na propozycje i chętnie odpowie na wszelkie pytania. Można dzwonić pod nr tel. 24 364-99-89 lub napisać: biuro@igrp.com.pl.

|||::
Płock, ul. Parowa 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.