Otwarcie poradni dla dzieci i wielki piknik rodzinny

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zapraszamy naszych małych pacjentów i ich rodziców na uroczyste otwarcie poradni dla dzieci. Od 1 września wszystkie poradnie dla maluchów znajdą się w jednym miejscu – na ul. Kutrzeby 11.

Tym samym poradnia dzieci zdrowych (wraz z punktem szczepień) zostanie przeniesiona z ul. Chemików 7 na ul. Kutrzeby, gdzie rozpocznie pracę od 1 września. Tam też będą mieściły się wszystkie poradnie dla dzieci, czyli:
– poradnia podstawowej opieki zdrowotnej,
– poradnia dzieci zdrowych,
– punkt szczepień dla dzieci,
– poradnia alergologiczna dla dzieci.

Oczywiście, zapewniamy oddzielne wejścia poradni, aby uniknąć kontaktu dzieci zdrowych z chorymi.

– Chcemy stworzyć pełną, kompleksową ofertę dla naszych małych pacjentów – mówi Artur Krawczyk, prezes zarządu CM Medica Grupa PZU. – Wykorzystaliśmy część budynku po dawnym szpitalu prywatnym, żeby zapewnić dzieciom i ich rodzicom pełen komfort. Wkrótce uruchomimy szereg usług dodatkowych, skierowanych właśnie do dzieci, w tym rehabilitację, diagnostykę USG czy porady specjalistyczne. Powstanie w tym miejscu pierwsza w Płocku, tak kompleksowa poradnia dla małych pacjentów – wyjaśnił Artur Krawczyk.

Z okazji otwarcia poradni, zapraszamy na wielki piknik rodzinny, który odbędzie się 6 września na placu przed przychodnią CM Medica przy ul. Kutrzeby 11. Od godziny 11 do 17 nasi mali i duzi pacjenci mogą wziąć udział w grach i zabawach rodzinnych czy skorzystać z porad medycznych. Nie zabraknie malowania buziek, wielkich baniek mydlanych, darmowej waty cukrowej i popcornu.

Uwaga, w trakcie pikniku odbędą się warsztaty plastyczne, dzięki którym można wygrać fotelik samochodowy marki Maxi-Cosi.

Centrum Medyczne Medica zaprasza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.