Najlepszy: Spotkanie z Jerzym Górskim

20 czerwca (środa) o godzinie 17:00 wraz z Płockim Klubem Wesołego Biegacza zapraszamy na kolejne ciekawe wydarzenie.

Zaproszonym gościem jest Jerzy Górski – triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie, postać której historia została przedstawiona w filmie „Najlepszy”

Plan spotkania:

  • 17:00 – pokaz filmu „Najlepszy”
  • 19:10 – odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim, który będzie opowiadał o swoim życiu oraz o filmie „Najlepszy”, który był inspirowany jego historią i trudną drogą od osoby uzależnionej do sportowca sięgającego po najwyższe laury.

Bilety do nabycia w kasach kina lub online
Bilety w cenie: normalne 20 złotych, grupowe – po 15 złotych (grupa minimum 15 osób)
Na wydarzenie nie honorujemy: zaproszeń, voucherów, multibiletów, kart wstępu, itp.

Rezerwacje są dostępne tylko dla grup zorganizowanych

„Głównym bohaterem filmu jest Jerzy Górski, który zachwycił świat, a który u nas do dziś pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana trudnym życiem bohatera, w którym narkotyki i alkohol mieszają się z morderczym wysiłkiem raz bólem. W efekcie heroicznej walki Jerzy Górski ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek wprawiając w osłupienie cały świata. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił, druga stała się inspiracją, by zawalczył o swoje życie”

Film zdobył podczas festiwalu w Gdańsku Nagrodę Publiczności oraz „Złotego Klakiera” – Nagroda Publiczności dla Najdłużej Oklaskiwanego Filmu. Miło jest nam poinformować Państwa, że Pan Jerzy Górski będzie obecny podczas seansu w dniu 13 grudnia br.

|||::
Płock, ul. Tumska 5a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Nadchodzące Wydarzenia