Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

W dniach 13-14 maja 2017 r. Rejonowe Płockie WOPR organizuje Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Będzie to Święto wodnych sportów motorowodnych, które odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego.
Poza wymiarem czysto sportowym impreza ma na celu propagowanie bezpiecznych form spędzania czasu na wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania sprzętu motorowodnego. Należy mieć świadomość, że będzie to jedna z największych imprez sportowych jakie odbędą się w Płocku w 2017 r.
Na płockie zawody stawi się czołówka polskich zawodników, startujących także z sukcesami w imprezach rozgrywanych w Europie i zawodach rangi światowej. Godnym podkreślenia jest fakt, że udział w zawodach zapowiedzieli również zawodnicy z Rosji, Litwy, Czech – będą więc to zawody międzynarodowe.
Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach nawet do 500 KM, fontanny wody i fale, rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje. Najszybsze maszyny będą w stanie rozpędzić się nawet do 140 km/h. Zawody komentowane przez profesjonalnego spikera można będzie obserwować z płockiego molo, plaży oraz ze skarpy wiślanej.
W zawodach rozgrywanych w sobotę i niedzielę (13-14 maja 2017 r.) wystartuje ponad 50 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych i sprzętowych,a areną zmagań sportowych będzie rzeka Wisła w pobliżu płockiego molo.

|||::
Płock, Rybaki 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama