REKLAMA

Koncert charytatywny “Działamy dla Gosi”

Rada Uczelniana Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku zaprasza na niezwykły koncert charytatywny “Działamy dla Gosi”. Wydarzenie odbędzie się 18 marca

Zespół Skafander, Agnieszka Jezierska, Natalia Benirowska i wiele innych osób wystąpi w koncercie charytatywnym dla Gosi Zielińskiej – studentki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Gosia od ponad dwóch lat choruje przewlekle na Miastenię Ciężką Rzekomoporaźną – nieuleczalne schorzenie układu nerwowo – mięśniowego. Wpływy z koncertu będą przeznaczone na leczenie dziewczyny.

W dniu koncertu będzie można kupić “cegiełki” o różnej wartości oraz ciasta, przygotowane przez Gosię. Ponadto, od 7 do 18 marca zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy w Instytutach i Domu Studenta “Korek” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.

– Gosia to dziewczyna o niezwykle wielkim sercu – mówi Natalia Benirowska, przedstawicielka Samorządu. Wiele razy działała charytatywnie, a teraz sama potrzebuje takiej pomocy – dodaje.

Koncert odbędzie się 18 marca o godzinie 17 w auli V LO w Płocku. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

gosia

|||::
09-400 Płock, Kobylińskiego 25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama