REKLAMA

Co wiesz o Social Media?

Czwartkowe Spotkanie Social Media to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Płocku, które odbywa się już w 10 innych miastach w całej Polsce.

Uczestnictwo w takim evencie to niewątpliwie jedna z najlepszych okazji do poprawienia swojej wiedzy dotyczącej mediów społecznościowych. Na podobne spotkania przychodzą pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści ds. PR, startupowcy, ale też osoby, które dopiero raczkują w mediach społecznościowych. Celem takiego spotkania jest wymiana doświadczeń, integracja i przede wszystkim – dobra zabawa.

Na pierwszym płockim “Czwartku z social media” wystąpi trzech prelegentów:

  • godz. 18 – Kamil Janiszewski – “Wykorzystanie kuponów dla marek FMCG w komunikacji cyfrowej, przykłady z Polski”. Współzałożyciel listonic.com oraz Kuponów Żbik. Członek jury Effie i Innovation Ad.
  • 18.30 – Bartek Luzak – “Marka na YouTube: od strategii do optymalizacji”. Redaktor prowadzący serwisu YT360.pl, poświęconego wideomarketingowi. Współpracuje z serwisem AntyApps.pl, gdzie przez ostatnie 2 lata przetestował 1000 aplikacji mobilnych.
  • 19.25 – Artur Jabłoński – “Dlaczego appka mówi, że jesteś przystojny?”. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marketingową. Prowadzi szkolenia i doradza różnym firmom – od korporacji po urzędy. Współpracował m.in. z Allegro, urzędem miasta Gdynia, urzędem miasta Toruń czy OtoDom. Wykładowca na UMK, bloger.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 marca o godz 17.30 w klubie “Poofa”. Wstęp jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o rejestrację.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

|||::
Wyszogrodzka 127, Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Nadchodzące Wydarzenia

Reklama