REKLAMA

Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Ranna 19-latka

REKLAMA

Do dwóch wypadków i aż 28 kolizji doszło w miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierowców, a 16 osób doprowadzili do izby wytrzeźwień.

Do pierwszego z wypadków doszło w niedzielę, 25 listopada w Woli Łąckiej.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem bmw, 21-letni mężczyzna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Następnie zjechał z drogi i uderzył tyłem pojazdu w drzewo. W wyniku zdarzenia, 19-letnia pasażerka samochodu została ranna i przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

O drugim z wypadków, w Nowym Trzepowie, informowaliśmy już wczoraj.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem daewoo lanos, 22-letni mężczyzna, podczas gwałtownego hamowania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym scania, a następnie uderzył w tył samochodu nissan. W wyniku zdarzenia, kierowca lanosa został ranny i przewieziony do szpitala – mówi asp. szt. Krzysztof Piasek.

I w tym przypadku nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały życiu poszkodowanego.Zderzenie trzech aut pod Płockiem

Funkcjonariusze zatrzymali też w weekend trzech nietrzeźwych kierowców, którzy z promilami we krwi jeździli po drogach: Płocka na ul. Warszawskiej oraz na terenie powiatu, w miejscowościach Brwilno (gm. Stara Biała) i Dębsk (gm. Bielsk).

Nie zabrakło także zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • Pomiędzy 28 października a 23 listopada w miejscowości Suchodół (gm. Brudzeń Duży) włamano się do niezamieszkałego domu, z którego skradziono wyposażenie i elektronarzędzia. Wartość strat to około 350 zł.
  • W nocy z 23 na 24 listopada w Płocku przy ul. Pszczelej, włamano się do dwóch piwnic, z których skradziono przetwory oraz grzejnik olejowy. Wartość strat wyceniono na ok. 340 zł.

Gdzie radar?
26 listopada policjanci będą pełnić służbę, w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na terenie Płocka oraz gm. Gąbin i Słubice.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU