WOŚP znów zagra w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Młodzieżowy Dom Kultury już kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową sztabu została Litosława Koper. Środki zebrane podczas XXVI WOŚP przeznaczone zostaną na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

– Jak co roku, zapraszamy uczniów płockich szkół do wspólnego kwestowania. Pierwszeństwo mają grupy zorganizowane. Z jednej szkoły grupa może liczyć maksymalnie 10 osób – zachęca Litosława Koper.

Wypełnioną listę, podpisane ankiety oraz zdjęcia do identyfikatorów w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc.) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, należy dostarczyć najpóźniej do 1 grudnia br. do płockiego Sztabu WOŚP mieszczącego się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tumskiej 9a w Płocku.

– Przy wyborze wolontariuszy prosimy wziąć pod uwagę osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie wraz z rodzicami/opiekunami, które będą dostępne na początku grudnia, ponieważ wtedy będziemy potrzebowali ich podpisów na oświadczeniach wygenerowanych z programu fundacji po zamknięciu listy – tłumaczy szefowa sztabu.

Wolontariusze indywidualni, którzy chcą brać udział w akcji, powinni przyjść do Młodzieżowego Domu Kultury w dniach 20 listopada – 1 grudnia bieżącego roku. Pierwszeństwo mają osoby, które zbierały w ubiegłych latach.

Wszelkie pytania lub wątpliwości wyjaśnicie pod numerami tel. 24 364-77-14 i 24 364-77-15 (9.00 – 16.00) lub drogą mailową na adres wosp@mdk-plock.pl. Dokumenty do pobrania dostępne na stronie MDK-u.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji