REKLAMA

Wojtek Bógdał walczy o zwycięstwo w plebiscycie. Ostatni dzień głosowania!

REKLAMA

Projekt 100na100, w którym Wojtek Bógdał wraz z Kubą Przygońskim uczcili 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, znalazł się w finale prestiżowego plebiscytu lotniczego Cumulusy. Dzisiaj kończy się głosowanie.

Plebiscyt Cumulusy ma na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej popularnych, wśród kibiców, sportowców lotniczych ze wszystkich dziedzin. Od 1 do 17 stycznia trwały eliminacje, w których wyłoniono finalistów. Do 31 stycznia można głosować, a już 2 lutego nastąpi gala finałowa Cumulusy 2018.

Wojtek Bógdał to pilot Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, którego często możemy zobaczyć na płockim niebie. W ubiegłym roku zdobył dwa złote medale Mistrzostw Świata, a w plebiscycie startuje w kategorii Cumulus Extreme. Jakub natomiast w ubiegłym roku zdobył rajdowy puchar Świata, a przed kilkoma dniami otarł się o podium w rajdzie Dakar.

PowiązaneTematy

Projekt 100na100 to efektowne połączenie driftu i motoparalotniarstwa w ekstremalnym wydaniu. Powstał dla uczczenia 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Głosy możemy oddawać telefonicznie poprzez wysłanie sms o treści Cumulusy.90 pod numer 7268 oraz na stronie plebiscytu. Wśród głosujących odbędzie się konkurs, w którym do wygrania są prestiżowe nagrody m.in. zegarek Citizen, spotkanie i trening ze zwycięzcą Cumulusy 2018 i wiele innych. Regulamin i aktualne wyniki dostępne są na stronie cumulusy.