Włamanie do hali przy Targowej. Zniknęły części samochodowe za 50 tys. zł

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony długi weekend zaowocował 30 kolizjami, policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców, a 38 osób zostało doprowadzonych do izby wytrzeźwień. Największe straty spowodowali jednak złodzieje.

22 kolizje w Płocku i 8 w powiecie – to bilans minionego weekendu. Długi weekend sporo osób wykorzystało na zwiększenie ilości promili w organizmie, a niektórzy wsiedli po “świętowaniu” rocznicy odzyskania niepodległości za kierownicę. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ulicach: Kwiatka, Miodowej, Mostowej, Łukasiewicza i Trasie Popiełuszki, natomiast na terenie powiatu, w miejscowościach: Nowa Góra (gm. Staroźreby), Maszewo Duże (gm. Stara Biała), Bronowo Zalesie (gm. Stara Biała) i Gąbin.

Ogromne łupy zgarnęli podczas ostatnich dni złodzieje.

  • W nocy z 9 na 10 listopada w Płocku przy ul. Targowej nieznani sprawcy włamali się do hali magazynowej, z której skradli części samochodowe. Wartość strat to aż około 50 tys. zł.
  • 11 listopada w Sobowie (gm. Brudzeń Duży) włamano się do mieszkania. Złodzieje zabrali spory łup: pieniądze w kwocie 30 tys. zł. oraz biżuterię o wartości ok. 5 tys. zł.
  • 11 listopada w Nowym Gulczewie (gm. Słupno) włamano się do domu i skradziono zegarek oraz laptop. Łączna wartość strat to ok. 6,3 tys. zł.
  • 12 listopada w Dziarnowie (gm. Stara Biała) włamano się do domu, z którego skradziono biżuterię. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 5 tys. zł.
  • Pomiędzy 10 a 12 listopada w Nowym Gulczewie włamano się do domu, z którego skradziono biżuterię i sprzęt komputerowy. Wartość strat wyceniono na ok. 5,2 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji