Włamania i kradzieże – bilans minionej doby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komenda Miejska Policji w Płocku podała bilans minionej doby. Łącznie zanotowano 9 kolizji (3 w mieście i 6 w powiecie), zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców oraz doprowadzono do izby wytrzeźwień 14 osób. Pojawiły się też liczne włamania i kradzieże.

W minioną środę, 20 lipca, na Al. Kobylińskiego w Płocku nieznany sprawca włamał się do pojazdu i ukradł jego wyposażenie. Właściciel wycenił straty na około 740 złotych.

Tego samego dnia na ulicy Przemysłowej złodziej włamał się do budki gastronomicznej i ukradł z niej pieniądze. Właściciel lokalu podał, że straty wyniosły ponad 1500 złotych.

Podobna sytuacja miała miejsce w Wyszogrodzie. W nocy z 19 na 20 lipca sprawca skradł wyposażenie samochodu ciężarowego. Wartość strat szacuje się na około 550 zł.

Ostatnie wydarzenie z dnia wczorajszego miało miejsce na ulicy Kościuszki. Tam nieznany sprawca ukradł laptopa z Klubu Profilaktyki Środowiskowej. Straty wyniosły 1500 złotych.

Warto również dodać, że policja zatrzymała dwie osoby, prowadzące pojazd pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania doszło w Płocku na Al. Kobylińskiego oraz na ulicy Wyszogrodzkiej.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji