Włamał się do sklepu. Ukradł towaru za ponad 50 tys. zł

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniona doba należała w naszym mieście do względnie bezpiecznych. Policja odnotowała jeden wypadek w powiecie, 3 kolizje, zatrzymała łącznie 4 nietrzeźwych kierowców, a 19  osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. Aktywni byli jednak złodzieje.

Wypadek miał miejsce wczoraj, 22 sierpnia, w miejscowości Mokrzk (gm. Drobin). Podczas wyprzedzania pojazdu skręcającego w lewo, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowcy aut zostali przewiezieni do szpitala.

Do zatrzymania nietrzeźwych kierowców doszło w Płocku przy ul. Norbertańskiej, oraz w miejscowościach: Słupno, Drobin i Mokrzk.

Między 19 a 22 sierpnia w Maszewie Dużym (gm. Stara Biała) nieznany sprawca włamał się do sklepu. Ukradł z niego pieniądze oraz narzędzia. Właściciel oszacował straty na kwotę 54.500 złotych.

20 sierpnia w Płocku przy ul. Grodzkiej skradziono dokumenty i karty bankomatowe. W nocy z 21 na 22 sierpnia również na ul. Grodzkiej doszło do kradzieży dwóch rowerów. Wartość strat wyniosła powyżej 500 złotych.

Pomiędzy 19 a 22 sierpnia natomiast na ul. Północnej w Płocku, sprawca uszkodził toaletę typu TOI TOI. W tym przypadku szacuje się, że straty wyniosły około 2 tys. złotych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji