Włamał się do ciężarówki. Interesowały go… dokumenty

0

Ostatnie dni były w Płocku dość bezpieczne. Nie dochodziło do większych przestępstw, jednak nie można było ich również wykluczyć. Jak podaje w raporcie płocka policja – minionej doby doszło łącznie do 11 kolizji (5 w mieście i 6 w powiecie), zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców oraz doprowadzono do izby wytrzeźwień 15 osób.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na terenie powiatu  płockiego. Jeden z nich w Staroźrebach, a drugi w miejscowości Leszczyn Szlachecki.

Ponadto policja odnotowała jedno włamanie. W nocy z 23 na 24 lipca na ulicy Otolińskiej w Płocku, nieznany sprawca włamał się do samochodu ciężarowego i ukradł dokumenty oraz wyposażenie auta. Wartość strat wyniosła około 400 złotych.

Wczoraj, 27 lipca, na ulicy Obrońców Westerplatte sprawca uszkodził drzwi od mieszkania. Tego samego dnia w Cierszewie k. Płocka, doszło do uszkodzenia dwóch łodzi, a wartość poniesionych strat wyniosła około 3500 złotych.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje