REKLAMA

Wkrótce remont ul. Kolejowej w Płocku

REKLAMA

W piątek przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg i firmy Jarmar podpisali umowę na przebudowę ul. Kolejowej. Inwestycja rozpocznie się wkrótce.

Między innymi dzięki środkom zewnętrznym przeprowadzony zostanie remont ul. Kolejowej w Płocku. Zakres prac będzie bardzo duży.

– Cała inwestycja to, oprócz przebudowy ul. Kolejowej, z całą infrastrukturą, także budowa zbiornika retencyjnego – zdradził podczas konferencji prasowej prezydent Andrzej Nowakowski. – Wykonamy też kolektor deszczowy, który będzie odprowadzał wodę z ul. Zielonej, będą nowe drogi techniczne, chodniki i oświetlenie. Zakres prac jest naprawdę rozległy – dodał.

To bez wątpienia ważna inwestycja na lewobrzeżnej części Płocka. – Cieszę się bardzo, że udało się wygospodarować prawie 4 mln złotych z budżetu Płocka na tę inwestycję – dziękował Tomasz Kominek, radny miasta Płocka, a jednocześnie radny osiedla Radziwie. – Dzięki tym środkom i dofinansowaniu z budżetu Mazowsza, rozpocznie się długo oczekiwany remont ul. Kolejowej – dodał.Umowę na rozpoczęcie prac podpisał dziś Tomasz Żulewski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku z Jarosławem Pawlukiem, prezesem firmy Jarmar – wykonawcą inwestycji. Roboty powinny rozpocząć się wkrótce i potrwać do czerwca przyszłego roku.  Na pewno będzie wiązało się to z utrudnieniami w ruchu. Jakimi? Tego jeszcze nie wiadomo.

Koszt inwestycji to prawie 8 mln złotych.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU