Wisła w ekstraklasę wjeżdża nowym autokarem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pierwsza trasa manem (poprzedni autokar klubu) zakończyła się wygraną w Łęcznej. Czy także nowoczesna scania przyniesie Wiśle szczęście w nadchodzącym meczu z Lechią Gdańsk?

Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock i Piotr Kułaga, prezes PKS Płock Mobilis Group uścisnęli sobie ręce w środę, 16 listopada i przypieczętowali nową umowę. Wisła Płock i PKS Płock Mobilis Group do czerwca 2017 roku będą współpracować w zakresie użytkowania autokaru scania. Klub i zawodnicy dostali do dyspozycji w pełni nowoczesny pojazd, w którym zawodnikom został zapewniony wysoki standard podróżowania. Oprócz dużej wygody i komfortu jazdy (rozkładane fotele) do dyspozycji pasażerów został oddany system audiowideo, mobilny internet czy lodówka.

Kolorystyka zewnętrzna była pomysłem Tomasza Marca, wiceprezesa Wisły Płock.

– Chcieliśmy w odświętny sposób powitać piąty rok współpracy z PKS Płock Mobilis Group, z którą wyjechaliśmy z drugiej ligi do ekstraklasy –  podkreślał prezes Wisły Płock. – Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap współpracy. To szczególny dzień, bo oddajemy do użytku nowy autokar klubowy – mówił Jacek Kruszewski.

– Byliśmy przekonani, że awans jest nieunikniony i złożyliśmy deklarację, że w ekstraklasę wjedziemy nowym autokarem – podkreślał Bogusław Gałka, dyrektor zarządzający PKS Płock Mobilis Group. – I tak też się dzieje. Jeśli dobijemy się wyżej, jesteśmy przygotowani na kolejne niespodzianki – dodał obiecująco.

Płocczanie również będą korzystali z wygód nowego klubowego “orła”.

 – Auto jest dedykowane dla klubu, ale również będzie wykorzystywane do rejsów liniowych, co w dużej mierze promuje miasto, Wisłę Płock, jak i naszą firmę – podkreślił prezes PKS Płock Mobilis Group.

I tak się stało. Jak zapewniał Piotr Kułaga, pierwsza trasa scanii wzbudziła niemałe zainteresowanie płocczan, korzystających z usług firmy.

Wysłużony, poprzedni autokar w odnowionym designie, pozostanie w rękach klubowych, służąc młodej kadrze Wisły Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji