Wiemy kto pójdzie na koncert Haliny Kunickiej!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już 27 maja w NovymKinie Przedwiośnie usłyszymy wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki. Halina Kunicka zaśpiewa nam swoje największe przeboje. A jeden z naszych czytelników właśnie wygrał zaproszenie na ten koncert.

27 maja (sobota) o godz. 17, zobaczymy i usłyszymy ponad godzinny recital, w którym Halina Kunicka zaśpiewa swoje największe przeboje: „Orkiestry dęte”, “To były piękne dni”, „Od nocy do nocy” (melodia z filmu “Noce i dnie”), „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato”, “O, gwiazdo miłości” i wiele innych.

W naszym konkursie, w którym mieliście napisać, dlaczego wasza mama jest wyjątkowa, wygrał pan Damian. A oto jego uzasadnienie do pracy konkursowej.

Moja Mama jest wyjątkowa, ponieważ to ona nauczyła mnie sztuki spadania i pokazała, że w pogoni za szczęściem nie warto zatracić siebie.
Niczym najdzielniejszy z „Siedmiu samurajów”, flirtuje z rzeczywistością, mówiąc: Złap mnie jeśli potrafisz! I powtarza z uporem maniaka, żebym zawsze sięgał gwiazd. Niczym „Sherlock Holmes” sprytnie rozwiązuje zagadki codzienności i z zaciętością „Ojca Chrzestnego” walczy o uśmiech na twarzy swoich dzieci, i naszego taty. Nieznana jej „Duma i uprzedzenie”, raczej „Duma i honor” to słowa, którymi mógłbym ją z pełną odpowiedzialnością określić.
Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ jest moja mamą – to jest najważniejszy powód!

Gratulujemy i życzymy udanego koncertu!

Spraw prezent na Dzień Mamy – bilety na koncert Haliny Kunickiej

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji