Na podwieczorek patriotyczny zaprosiła w niedzielę płocczan Płocka Lokalna Organizacja Patriotyczna, Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” oraz Książnica Płocka. Nie zabrakło biało-czerwonych chorągiewek, śpiewników z pieśniami patriotycznymi i samych uczestników podwieczorku, którzy licznie przybyli na plac przed ratuszem, aby wspólnie świętować zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości.

Wielki telebim z wyświetlanymi tekstami pieśni, krzesełka i zaproszeni goście, śpiewający wspólnie z płocczanami patriotyczne pieśni na Starym Rynku, przy ławeczce Druha Wacława Milke – tak wyglądało niedzielne popołudnie w Płocku.

Zbliżające się obchody Narodowego Święta Niepodległości stały się kolejny raz okazją do wspólnego spotkania i świętowania tego, że możemy żyć w wolnej Polsce. Kolejną edycję “Podwieczorku Patriotycznego” zorganizowała Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” im. Druha Wacława Milke oraz Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego. Wśród gości nie zabrakło prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, posłanki Elżbiety Gapińskiej, radnej Darii Domosławskiej, radnej i dyrektor PLOT Iwony Krajewskiej czy dyrektor Książnicy Płockiej Joanny Banasiak.

Każdy z uczestników otrzymał  śpiewnik, który był jednocześnie pamiątką z wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji