Wernisaż Andrew Johna Stewarta i promocja książki Jacka Ostrowskiego w Książnicy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Książnica Płocka zorganizowała dwa spotkania z autorskie. W pierwszym będziemy mogli spotkać się z Andrew Johnem Stewartem podczas wernisażu wystawy pt. “Skrzyżowanie”, drugie natomiast poświęcone będzie promocji książki “Ostatnia wizyta” Jacka Ostrowskiego.

Książnica Płocka na wernisaż zaprasza już 9 marca o godz. 17. Zaprezentowane zostanie malarstwo australijskiego artysty, zamieszkującego w Polsce, Andrew Johna Stewarta. Jego prace możemy zaliczyć do współczesnego nurtu w sztuce. Życie artysty w nowej kulturze, w różnych środowiskach odegrało ważną rolę w jego twórczości. Podczas wernisażu będziemy mogli porozmawiać z nim o jego dziełach, australijskiej kulturze, sztuce i muzyce. Książnica przygotowała na tę okazję również projekcję filmu.

– Moje doświadczenie z Polską rozpoczęło się w 2006 r. Odkryłem, że znalazłem się na skrzyżowaniu i ta wystawa symbolizuje moją decyzję o zmianie kierunku z Australii na Polskę – przyznaje Andrew John Stewart.

 

16 marca o godz. 17 w Książnicy Płockiej odbędzie się promocja  i spotkanie z autorem książki “Ostatnia wizyta” Jackiem Ostrowskim. Autor stworzył opowieść na podstawie faktów, aktów sądowych i rozmów z prokuratorem, który kierował pewnym śledztwem, o którym dowiemy się w książce. Ostatnia wizyta to mroczna opowieść o czasach, które przeminęły, ale ich cień wciąż pada na naszą rzeczywistość.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji