REKLAMA

W weekend Płocka Noc Kabaretowa. Kto chce się na nią wybrać?

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę czeka nas spora dawka śmiechu. W płockim amfiteatrze wystąpi śmietanka polskiej sceny kabaretowej. Mamy dla Was zaproszenia na to wydarzenie.

XIII Płocka Noc Kabaretowa: „Polska mistrzem Polski”

18.05.2019, godzina 20:00
Amfiteatr Płock

Bilety:

PowiązaneTematy

– Jesteśmy mistrzami i to nie podlega żadnej dyskusji. Zbieramy sztab najlepszych specjalistów z zakresu PR, marketingu i reklamy, aby udowodnić światu, że Polska to potęga jest i basta. A w czym? Lepiej zapytajcie w czym nie jesteśmy potęgą. Jesteśmy mistrzami świata w każdej dziedzinie. Sport, nauka, kultura – długo by wymieniać.
A przede wszystkim jesteśmy potęgą kabaretową! – tak zapraszają organizatorzy 13. już edycji Płockiej Nocy Kabaretowej, która co roku na żywo i przed ekranami telewizorów wywołuje u Polaków salwy śmiechu.

Tej tezy będą bronili wraz z prowadzącymi – Kabaretem Nowaki, takie gwiazdy estrady jak: Kabaret Młodych Panów, Igor Kwiatkowski, Kabaret K2, Formacja Chatelet, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni. Mikołaj Cieślak i Michał Czernecki.

Płocka Noc Kabaretowa będzie również transmitowana w Polsacie. Więcej szczegółów na stronie plockanockabaretowa.pl.

*Program będzie rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w wydarzeniu, uczestnicy godzą się na wykorzystanie swojego wizerunku.Konkurs

Jeśli chcecie otrzymać dawkę humoru, mamy dla Was dobrą wiadomość – organizatorzy przygotowali dwa podwójne zaproszenia na Płocką Noc Kabaretową. Co zrobić, aby otrzymać jedno z nich?

Wystarczy napisać na nasz KONTAKT dlaczego chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu. A ponieważ jest to Noc Kabaretowa, liczyć będzie się humor :)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do jutra, 16 maja, do końca dnia. Zwróćcie uwagę, aby podać swój prawidłowy adres e-mail. W piątek, 17 maja, zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo o wygranej i otrzymają w wiadomości bilety do samodzielnego wydruku.

Powodzenia!