W Płocku będzie wielkanocny… renifer. Bezpłatne przedstawienia dla dzieci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To połączenie nie wydaje się normalne. Renifer jednoznacznie kojarzy nam się z Bożym Narodzeniem, a nie ze świętami wielkanocnymi. W przedstawieniu, które zobaczymy w najbliższą niedzielę, 25 marca w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, udowadniają, że takie połączenie jest możliwe i… ciekawe. Na specjalny spektakl dzieci wraz z opiekunami zaprasza PKN ORLEN.

Akcja “ORLEN dla Płocka – dzieciństwo z uśmiechem” ma swoją kolejną odsłonę. Projekt ten, realizowany z myślą o najmłodszych płocczanach, miał swoją inaugurację w marcu ubiegłego roku. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 11 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. 25 marca mali płocczanie spotkają się w Spółdzielczym Domu Kultury PSML-W z reniferem Renio.

PKN ORLEN zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie o dosyć przewrotnym tytule – „Wielkanocny renifer”. Sztuka zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11, a następnie o 14.

– Co wspólnego ma renifer ze Świętami Wielkanocnymi? Renio – młody renifer z mikołajowego zaprzęgu zapragnął przygód i…został z nami na dłużej…. na karnawałowe harce, aż do Wielkiego Postu i jeszcze dłużej… Jak to możliwe, czego się nauczył, czy zdoła powrócić do swoich bliskich? Spektakl z pewnością odpowie na te pytania i śpiewająco poprowadzi przez nie do końca znane zwyczaje wielkanocne. Barwne postacie rodem ze świątecznych tradycji pozwolą przeżyć z uśmiechem ten niezwykły czas i zrozumieć jego sens – zachęcają organizatorzy.

Bezpłatne wejściówki do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 można odebrać w środę (21 marca) i czwartek (22 marca) od godziny 17. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia będą wydawane do wyczerpania dziennego limitu biletów.

W celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Przypomnijmy, iż w ostatnią niedzielę lutego najmłodsi mieli możliwość zobaczenia spektaklu „Bałwankowa kraina”, wystawionego przez aktorów łódzkiej sceny – Teatru Piccolo. Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji