W Łącku powalczą o Puchar Polski

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bardzo emocjonująco zapowiada się finał Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody. Impreza połączona jest z zawodami ogólnopolskimi i regionalnymi, dlatego też do udziału w niej zgłosiło się bardzo dużo chętnych. Zapowiada się efektowne widowisko.

Od 31 marca do 2 kwietnia na terenie Stada Ogierów w Łącku będzie odbywać się Halowy Puchar Polski. Największą uwagę kibiców przyciągać będzie walka w gronie seniorów. Tu liderem jest Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro-Handel Śrem.

Jarosław Skrzyczyński jest najbardziej skutecznym jeźdźcem ostatnich czterech lat. Na pewno w rywalizacji punktowej będą chcieli go dogonić mniej utytułowani rywale. W ostatnich kwalifikacjach Michał Lemański z St. Agro-Aves Gajewniki wywalczył sobie miejsce tuż za liderem, z różnicą tylko dwóch punktów.

Ostatniego słowa nie powiedział jeszcze obrońca tytułu zdobywcy Halowego Pucharu Polski i aktualny Mistrz Polski Kamil Grzelczyk z KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg, a wielu trzymać będzie kciuki za najmłodszego uczestnika rywalizacji, niespełna 19-letniego Adama Grzegorzewskiego z St. Agro-Aves Gajewniki. On, w zeszłym roku jeszcze jako junior, wygrał HPP młodych jeźdźców, a teraz jako młody jeździec walczy na równi z seniorami.

W pozostałych kategoriach liderami są: Joanna Marciniak (młodzi jeźdźcy), Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz (juniorzy) i Samanta Forlini (open).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia, na które zapraszamy szczególnie gorąco – taka ma być również aura w najbliższy weekend.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji