REKLAMA

W ciszy pożegnali Dominika…

REKLAMA

W czwartek po godzinie 22 rodzina, przyjaciele, ale i środowisko motoryzacyjne, skupiające się w grupie na FB, uczcili pamięć zmarłego tragicznie młodego mężczyzny, który we wtorek zginął na al. A. Krajowej w Płocku.

Spotkanie spontanicznie zainicjowali członkowie grupy z FB.

– Dziś godzina 22 PERN… Kto ma ochotę, zapalimy znicz chłopakowi w miejscu wypadku! Z PERN-u przejdziemy się i wspólnie zapalimy znicz w miejscu wypadku! To mogło przytrafić się każdemu z nas, wszyscy jesteśmy młodzi! Pokażmy, że motoryzacja powinna łączyć, nie dzielić! Ja już znicz kupiłem, a ty? Rozświetlmy to miejsce! – zachęcał administrator grupy.

I tak się stało. Około godziny 22.30 na miejscu tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni Dominik, jadąc na skuterze w trakcie pracy, zebrała się grupa młodych, ale i starszych osób. W milczeniu stawiali zapalone znicze na pasie trawnika przy al. Armii Krajowej. To milczenie mówiło więcej, niż tysiąc słów… Na miejsce przyjechali również rodzice i najbliżsi zmarłego.

Wypadek na Armii Krajowej. Nie żyje młody dostawca pizzy– Cieszę się, że wspólnie możemy tak wiele… Większość nie znała Dominika, sam go nie znam… Nieważne, co ludzie gadają, nic mu życia nie zwróci… Dla nas liczy się Pamięć! Dziękuję za obecność i za tak wiele osób, niech go Pan Bóg ma w swojej opiece! Najszczersze Kondolencje dla bliskich i rodziny oraz wyrazy współczucia od całej Grupy FB – podsumował po spotkaniu jeden z administratorów grupy.

Redakcja PetroNews przyłącza się do kondolencji dla rodziny i bliskich tragicznie zmarłego młodego człowieka.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Brawo Policja! says:

  Chlopaka szkoda. A co do cyrku jaki urzadzili pajace z ndp to totalne dno. Chca sie wybielic przez akcje ze zniczami… Ujadaja teraz jaka to Policja zla i nie dobra a sami zapracowali na to co sie dzieje. Po co zaczynali wojne z nimi? Na tej pedalskiej grupie jp 30% a pozniej lament. Kilka lat temu tak nie ganiali ale byl wzajemny szacunek a teraz gowniaki graja bohaterow. Brawa dla plockiej Policji. Zrobcie porzadek z idiotami za kierownica!!!! Jak zabranie prawka to malo to do pierdla. Zacznijcie od typa co nagminnie parkuje sie na lasockiego pod zakazem obok sklepu „edytka”.

  • Karol says:

   Zgadza się. Brawo Policja. Widzieli co się dzieje. Że ludzie chcą postać w spokoju i wiesz co zroblili?
   Nic.
   Zawineli się pod Wisłą i popłynelu na płytę.

  • Karwoś says:

   Słuchaj Brawo Policja…
   To, że my oddaliśmy szacunek to jedno, nie martw się tym bo to nasza sprawa i nasze sumienie.
   To, że mamy problem z policją to kompletnie inna spawa.
   To, że człowiek odszedł, a nam jest zajebiście przykro nie ma nic spólnego z tym co robimy
   Idioci za kierownicą Cię pozdrawiają, i nic nie mają dzisiaj do dodania, bo nasze sprawy zaczekają, a ta tragedia wydarzyła się tera i trudno po prostu być obojętnym… Po prostu chcieliśmy coś uczcić, ale jeśli widzisz w tym dno, to juź trudno. Ostatnio taki słowa napisała jakaś złotówa z napisem PO, mam nadzieje, że to nie ty

 2. Dominiak M says:

  Byłam. Nie znałam Dominika. Znam za to środowisko ludzi którzy żyją adrenaliną na drodze i kiedy podpalaliśmy znicze a dookoła krążyły auta i motory.
  Było cicho, nawet policja wykręciła i nic nie zauważyła. Szacunek i dla nich. Widziałam, że nyli ale odpuścili.
  To był ten moment.
  Wszyscy jesteśmy młodzi i wszyscy popełniamy błędy i wtedy chyba coś pękło. Trzeba się zjednoczyć. Być blisko. Powiedzedzieć czego chcemy.. Albo milczeć dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU