VERVA Street Racing – szykują się duże emocje!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Za nieco ponad dwa tygodnie Płock stanie się centrum motoryzacyjnych emocji. VERVA Street Racing przywita nas legendarnymi i unikatowymi autami, wystąpi Doda, a atrakcji znajdzie się pełno dla każdego!

Przypominamy, że spotkanie MOTO Pokoleń w Płocku, czyli VERVA Street Racing, po raz pierwszy pojawi się w Płocku, już 14 października.

– Najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi a przede wszystkim unikatowymi autami, wzruszą i zafascynują niejednego odwiedzającego Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Pokazy, koncert gwiazdy i atrakcje dla całych rodzin zapewnią podczas VERVA Street Racing moc emocji – zapraszają organizatorzy wydarzenia.


Ósma edycja VERVA Street Racing odbędzie się więc w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Tradycyjnie już, pojawi się wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy oraz atrakcje dla najmłodszych. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.

Co w planach imprezy? Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.

– VERVA Street Racing to wyjątkowe wydarzenie i ogromnie się cieszę, że po raz kolejny będę jego częścią. Szczególnie, że odbędzie się na dobrze mi znanym torze w Płocku. Każdy, kto kocha samochody i wyścigi, musi tam być – zachęca Kuba Przygoński.

Podczas płockiego wydarzenia nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn. Do tego usłyszymy koncert Dody, który przyciągnie wielu fanów artystki.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

Czas do rozpoczęcia wydarzenia
Wydarzenie się rozpoczęło
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Więcej informacji na:

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, odbywające się od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2000 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz ponad 500 tysięcy widzów. To unikalne wydarzenie, które przyciąga nie tylko fanów sportów motorowych. Trzy pierwsze edycje odbyły się na torze ulicznym, zbudowanym wokół warszawskiego Placu Teatralnego w Warszawie, natomiast w 2013 roku impreza została przeniesiona na PGE Stadion Narodowy i jego błonia, gdzie zadebiutowała w formie spektakli motoryzacyjnych.

Gośćmi Verva Street Racing byli m.in. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond, Mika Häkkinen, Stéphane Peterhansel, Jean-Éric Vergne, Cyril Despres, Marc Coma, Hélder Rodrigues, Ben Collins, Marcus Grönholm, Carlos Sainz czy znany pasjonat motoryzacji, lider zespołu Jamiroquai, Jay Kay.

W 2017 roku wydarzenie pod hasłem MOTO Pokolenia odwiedzi Płock, gdzie podczas pikniku motoryzacyjnego w rodzinnej atmosferze będzie można nie tylko podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie, lecz także posłuchać największych gwiazd polskiej i światowej muzyki.

Głównym sponsorem projektu jest PKN ORLEN.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji