Uwaga, zmiany w organizacji ruchu na Kostrogaju

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przez najbliższe dwa tygodnie trwać będą utrudnienia w ruchu na Kostrogaju. Zwężona została ulica Przemysłowa u zbiegu z ulicą Narodowych Sił Zbrojnych.

Od środy, 3 stycznia, przez najbliższe dwa tygodnie obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu na Kostrogaju. Jak podaje magistrat, wyłączony z ruchu został prawoskręt (prowadzący z bazy straży pożarnej w kierunku stadionu) oraz pas służący do jazdy na wprost (w kierunku ul. Tysiąclecia).

Jak podaje ratusz,  do czasu zakończenia prac czynny jest tylko lewoskręt, z którego można teraz jechać w każdym kierunku. “Aby upłynnić ruch pojazdów opuszczających Kostrogaj – drogowcy zmienili cykl pracy sygnalizacji świetlnej” – czytamy w komunikacie prasowym.

Utrudnienia te powiązane są z pracami kanalizacyjnymi, konkretnie podłączeniami do istniejących kolektorów w ul. Narodowych Ził Zbrojnych.

Podziel się:

1 komentarz

  1. to jest już kpina rozpieprzony cały Kostrogaj , Przemysłowa wszędzie zaczęte nic nie skończone , zamiast zrobić jedno zacząć drugie ,ale po co postawić gości do “kierowania ruchem” którzy machają sobie lizakami . Zrobić przejazd pod wiaduktem w obie strony dopiero zamknąć na Przemysłowej przy straży 2 pasy żenada !!!!!!!!!!

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji