REKLAMA

Tym skrótem nie pojedziecie przez kilka miesięcy. Rozpoczyna się remont

REKLAMA

Od poniedziałku wykonawca rozpoczyna remont brakującego fragmentu ul. Zbożowej. Przez cztery miesiące przejazd tą drogą między Podolszycami Północ a wschodnią jezdnią ul. Tadeusza Mazowieckiego będzie całkowicie zamknięty.

W poniedziałek, 20 marca kierowcy muszą nastawić się na dłuższy objazd, ze względu na rozpoczęcie budowy ul. Zbożowej w Płocku. Wykonawca zatwierdził już projekt organizacji ruchu, od poniedziałku prace będą toczyć się na odcinku od ostatnich zabudowań Podolszyc Północ do drogi technicznej przy wschodniej jezdni tzw. „małej obwodnicy Płocka”. Odcinek ten liczy 240 metrów długości i obecnie jest utwardzony jedynie tymczasową nawierzchnią z asfaltowego destruktu.

Projekt przewiduje, że w tym miejscu powstanie ulica o szerokości 6 metrów z nową nawierzchnią, chodnikiem o szerokości od 1,5 do 2 metrów, drogą rowerową oraz oświetleniem. Wykonane zostaną także odwodnienia. Jeden fragment drogi (o długości ponad 60 metrów) zostanie odwodniony przy pomocy wpustów, które zbiorą wodę do istniejącej już w tym miejscu kanalizacji deszczowej, natomiast pozostała część ulicy będzie miała rów odwadniający.Za ten fragment ul. Zbożowej zapłacimy blisko 1,3 mln zł.

Fot. Miejski Zarząd Dróg w Płocku
Fot. Miejski Zarząd Dróg w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. RoboCop says:

    Chyba do końca roku zdążą

  2. Szkoda gadać says:

    Auto koretka tekstu na wysokim poziomie 😪

  3. 303 says:

    Niech skończą paproki i opirdalacze Spółdzielczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU